Mycie twarzy to podstawa w codziennej pielęgnacji. Dzięki tej czynności możemy pozbyć się zabrudzeń, resztek makijażu i odświeżyć skórę. Odpowiedni produkt do mycia gwarantuje doskonałe usunięcie brudu oraz pozostawienie twarzy w doskonałym stanie. Niektóre kosmetyki myjące mogą przesuszać skórę i powodować podrażnienia. Właśnie dlatego stworzyłyśmy linię olejków do mycia twarzy, w której niewątpliwym hitem jest olejek Moringa Pure. Poznaj niekwestionowany besteller od Creamy i włącz go do codziennej pielęgnacji skóry!

Dlaczego należy myć twarz?

Skóra twarzy jest narażona na działanie wielu czynników, które wpływają na jej kondycję. Na co dzień fundujemy cerze promieniowanie słoneczne, wiatr, opady deszczu czy śniegu, działanie ogrzewania lub klimatyzacji. Dodatkowo narażona jest na wpływ zanieczyszczeń powietrza. Oprócz tego wiele kobiet stosuje także makijaż – bez względu na to, czy wychodzimy tylko po bułki do sklepu, czy na wielkie wyjście, część pań po prostu lubi korzystać z dobrodziejstw, jakie daje nam make-up. Wszystko to sprawia, że skóra twarzy często jest zabrudzona. Nieusunięte cząsteczki brudu mogą powodować niedoskonałości oraz ograniczać działanie kosmetyków odżywczych. Właśnie dlatego codzienne mycie twarzy jest tak ważne. Pozwala ono na dokładne oczyszczenie skóry i przygotowanie jej do dalszych zabiegów. Twarz powinniśmy myć zarówno rano, jak i wieczorem. Przemycie twarzy po obudzeniu przygotowuje skórę do przyjęcia kremu oraz kosmetyków kolorowych. Wieczorem zaś usuwamy nagromadzone za dnia zabrudzenia oraz resztki makijażu i przygotowujemy skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pamiętajmy, że cera nocą regeneruje się najbardziej, dlatego tak ważne jest usunięcie zabrudzeń z jej powierzchni i zaaplikowanie dobrego kremu lub serum.

Olejek do mycia twarzy

Olejek do mycia twarzy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie błyskawiczne usuwanie zanieczyszczeń, a dodatkowo chcą uniknąć podrażnień i przesuszenia skóry. Olejki zwykle pozbawione są substancji chemicznych, mogących wpływać na uczucie ściągnięcia i suchości. Oczywiście może się ono pojawić ze względu na korzystanie z wody, jednak jest zminimalizowane. Olejki do mycia twarzy świetnie usuwają resztki makijażu i radzą sobie nawet z tłustymi zabrudzeniami, nie zostawiając przy tym nieprzyjemnego filmu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja skóra jest oczyszczona, lecz nie wysuszona. Z olejków do mycia twarzy mogą korzystać osoby o każdym typie cery – wszystko zależy od odpowiedniego dobrania produktu.

Olejek Moringa Pure – nasz besteller

Olejek Moringa Pure podbił już serca tysięcy kobiet w Polsce. Został laureatem nagrody Glamour Glammies 2018 i jest niekwestionowanym bestellerem w naszym sklepie. Dedykowany jest skórze wrażliwej, mieszanej oraz suchej. Możesz używać go w codziennej pielęgnacji.
Olejek zawiera haitański olej moringa, sprowadzany z Haiti przez założycielkę marki Creamy. Ma właściwości odżywcze oraz przeciwbakteryjne. Oprócz tego w buteleczce odnajdziesz olej migdałowy o delikatnym działaniu pielęgnacyjnym. Do olejku dodałyśmy substancję myjącą, otrzymywaną z owoców drzewa kokosowego. Dzięki niej produkt nie pozostawia na skórze tłustego filmu i pozwala na uzyskanie delikatnej emulsji z wodą.
Olejek Moringa Pure pozbawiony jest składników ropopochodnych, syntetycznych barwników i substancji zapachowych. Jest bezpieczny dla wegan. Został wyprodukowany z szacunkiem dla zwierząt. Produkt zamknęłyśmy w buteleczce wielorazowego użytku, którą możesz odesłać nam po skończeniu kosmetyku. W zamian za to otrzymasz rabat przy kolejnych zakupach.
Olejek do twarzy to doskonały sposób na szybkie i efektywne pozbycie się zabrudzeń ze skóry. Wypróbuj go i dołącz do grona zadowolonych klientek! Sprawdź również inne olejki do mycia twarzy – Andiroba For You oraz Marula For You.