Jak to działa ?
Czy szukasz naturalnego kosmetyku dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb? Poznaj trzy kroki pozwalające na skomponowanie naturalnego produktu, który będzie odpowiadał Twoim gustom i potrzebom. Będziemy Ci towarzyszyć w poznaniu Twoich oczekiwań, pomożemy skomponować i wykonać Twój wymarzony produkt kosmetyczny.


 

Krok 1.


  


Wybierz bazę.


Punkt wyjścia to baza. Jest to prosty krem z naturalnych surowców o działaniu ochronnym i nawilżającym. Baza stanie się podstawą Twojego kosmetyku – zostanie na kolejnym etapie wzbogacona drogocennymi olejami, ekstraktami roślinnymi, olejkami eterycznymi, substancjami aktywnymi itp. Podstawą do stworzenia Twojego serum może być olej, a punktem wyjścia do skomponowania toniku dla Ciebie może się stać woda kwiatowa. Zdecyduj, czy potrzebujesz kosmetyku do twarzy, do ciała czy do włosów. Możesz stworzyć szeroką gamę produktów – począwszy od kremu, mleczka, poprzez olej do ciała, serum, aż po peeling i wiele innych. Gdy zdecydujesz, jakiego produktu potrzebujesz, możesz przejść do drugiego etapu.


 

Krok 2.


  


Dobierz składniki.

Jest to szczególnie ważny etap w komponowaniu własnego kosmetyku. Wzbogacisz teraz bazę wybraną w pierwszej fazie, uzupełniając ją cennymi substancjami naturalnymi. Będzie to moment wyboru spośród wielu możliwych receptur. Możesz skorzystać z przykładów zaprezentowanych w zakładce "Skomponuj swój kosmetyk" i zmienić komponenty według własnego uznania. Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, uzyskasz ją od naszych specjalistów w sklepie lub za pomocą kwestionariusza. W zakładce "Surowce kosmetyczne" znajdziesz wyczerpujące informacje o każdym surowcu. Poznasz nie tylko jego pochodzenie, działanie, lecz także właściwości fizykochemiczne i wskazówki dotyczące zastosowania w kompozycjach kosmetycznych. Przykładowe receptury możesz też odkryć dzięki filmom informacyjnym, konsultacjom i szkoleniom. Ostateczna receptura będzie wynikała z Twoich potrzeb, upodobań i przyzwyczajeń. Gdy wybierzesz dostosowane do Twoich potrzeb surowce, przejdziesz do tworzenia swojego kosmetyku.
 


 

Krok 3.


  

 

Realizuj recepturę.

Na tym etapie zdefiniowana jest już zarówno baza, jak i dopełniające ją substancje naturalne. Jesteś o krok od uzyskania wymarzonego kosmetyku. Przejdziesz teraz do realizacji swojej receptury. Jeśli na tym etapie uznasz, że potrzebujesz pomocy, specjaliści Creamy będą do Twojej dyspozycji. Informacje i przykładowe filmy, dostępne w zakładce "Nasze receptury", pozwolą Ci poznać możliwe proporcje i sposoby łączenia naturalnych składników. Twoje świadome uczestnictwo w procesie powstawania produktu od samego jego początku da Ci pełną wiedzę o zawartości Twojego kosmetyku. Będziesz mieć pewność, że jest on świeży i nie zawiera niepotrzebnych surowców chemicznych. Twój krem czy tonik powinien być zużyty przed upływem 3 miesięcy, ale nie ma konieczności przechowywania go w lodówce. Naturalne surowce konserwujące, takie jak glukonolakton, olejki eteryczne, a w produktach olejowych witamina E, chronią produkt przez cały ten czas. Przekonasz się, że przygotowanie własnego kosmetyku nie jest trudne – wystarczy wiedza, przykład oraz praktyka. W razie potrzeby zespół Creamy udzieli niezbędnej pomocy, a na indywidualne życzenie połączy wybrane przez Ciebie surowce według wskazanej przez Ciebie receptury kosmetycznej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl