Szkolenia
Potrzeby każdego z nas są inne. Zaprojektowanie własnego kosmetyku to doskonały sposób na przygotowanie produktu najbardziej dostosowanego do naszych potrzeb.

W Creamy chętnie przekazujemy naszą wiedzą na temat naturalnych surowców kosmetycznych. Oferujemy składniki najwyższej jakości pozyskane z rodzimych źródeł, a także rzadkie, cenne substancje pochodzące z najdalszych regionów świata. W Creamy dzielimy się też naszymi pomysłami na łączenie różnorodnych substancji w celu przygotowania własnego produktu kosmetycznego. W czasie warsztatów Creamy można poznać nie tylko w teorii, lecz także w praktyce metody wykonania własnego kremu, toniku, mleczka, preparatu do mycia ciała i wielu innych kosmetyków.

Szkolenia w małych grupach odbywają się w Atelier Creamy w Warszawie przy ul. Chmielnej 6. W czasie spotkania oferujemy wiele naturalnych surowców, udostępniamy sprzęt i przybory laboratoryjne. Jest to dla nas także okazja do wymiany doświadczeń i rozmowy. Dbanie o piękną cerę to również higiena życia, zdrowe odżywianie i rytuały pielęgnacyjne. W czasie naszych spotkań poruszamy wiele kwestii związanych ze zdrowiem i urodą. Podczas warsztatów można zasięgnąć porady specjalisty i otrzymać wskazówki dotyczące właściwości surowców i receptur najlepiej odpowiadających indywidualnym potrzebom.

Pytania w sprawie warsztatów przyjmujemy pod adresem: creamy@creamy.pl lub pod numerem telefonu: +48 572 728 528.

Nasze warsztaty kosmetologiczne są uzupełnione filmami i przykładowymi recepturami opracowanymi w celu inspirowania i instruowania naszych Klientów. Filmy instruktażowe i przykładowe receptury są dostępne w zakładce "Nasze receptury".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl