SPA
 

NASZE SPA CREAMY SPA JEST USYTUOWANE W ATELIER CREAMY PRZY UL. CHMIELNEJ 6 W WARSZAWIE. OFERUJE MASAŻ TWARZY I DEKOLTU WYKONYWANY Z UŻYCIEM NATURALNYCH, EGZOTYCZNYCH OLEJÓW, WYJĄTKOWE, RĘCZNIE PRZYGOTOWANE MASECZKI, MASAŻ RELAKSUJĄCY GŁOWY WZMACNIAJĄCY CEBULKI WŁOSÓW ORAZ PEELING TWARZY NATURALNYMI SUROWCAMI. CREAMY PROPONUJE TEŻ JOGĘ TWARZY JAKO WYJĄTKOWE ZWIEŃCZENIE WSZYSTKICH ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH. OPRÓCZ ZABIEGÓW NA CERĘ W CREAMY SPA MOŻNA SKORZYSTAĆ Z NATURALNEGO PEELINGU DŁONI I WYJĄTKOWEGO EGZOTYCZNEGO MANICUREʼU.

 

CENNIK:

ZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT:

•    MASAŻ OLEJAMI (40 MIN) – OD 69 PLN
•    MASAŻ OLEJAMI, PEELING I MASKA (60 MIN) – OD 160 PLN

ZABIEGI NA RĘCE I PAZNOKCIE:

•    PEELING CUKROWY DŁONI I MANICURE KREOLSKI (60 MIN) – OD 130 PLN

 

PRZECIWWSKAZANIA:
PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TO: STANY CHOROBOWE Z TEMPERATURĄ POWYŻEJ 38 ST. C, KRWOTOKI I TENDENCJE DO WYSTĘPOWANIA KRWOTOKÓW, OSTRE I PODOSTRE STANY ZAPALNE ORGANIZMU, WCZESNY OKRES PO ZŁAMANIACH, SKRĘCENIACH, ZWICHNIĘCIACH, ZMIANY DERMATOLOGICZNE W MIEJSCU MASAŻU, WADY SERCA, NADCIŚNIENIE (ROZKURCZOWE POWYŻEJ 110), TĘTNIAKI, CHOROBY KRWI (HEMOFILIA), CHOROBY ZAKAŹNE, CIĄŻA ATOLOGICZNA, NOWOTWORY ZŁOŚLIWE I NIEZŁOŚLIWE, EPILEPSJA, OSTRE STANY ZAPALNE NERWÓW OBWODOWYCH.

 


TAJEMNICE SKÓRY


NASZA SKÓRA MA CUDOWNĄ ZDOLNOŚĆ ODNAWIANIA SIĘ. DZIĘKI TEMU JEST ONA WAŻNYM NARZĘDZIEM OBRONY NASZEGO ORGANIZMU, GDYŻ STANOWI BARIERĘ DLA SZKODLIWYCH SUBSTANCJI. NIESTETY, UTRUDNIA TEŻ PRZENIKANIE POTENCJALNIE KORZYSTNYCH PREPARATÓW. WCHŁANIANIE DO NASZEGO NASKÓRKA PRZEBIEGA UJŚCIAMI MIESZKÓW WŁOSOWYCH ORAZ POPRZEZ GRUCZOŁY ŁOJOWE. TO WŁAŚNIE TE UJŚCIA SĄ MIEJSCAMI, PRZEZ KTÓRE KOSMETYKI NAJŁATWIEJ WNIKAJĄ W GŁĄB NASZEJ SKÓRY.

 


PEELING


ABY MIEĆ PIĘKNĄ I ZDROWĄ CERĘ, W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI MUSIMY ZADBAĆ O DOGŁĘBNE OCZYSZCZENIE SKÓRY I USUNIĘCIE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA. WŁAŚCIWYM KROKIEM JEST WYKONANIE PEELINGU. PEELING OCZYSZCZA, UELASTYCZNIA I WYGŁADZA, A TAKŻE NORMALIZUJE DZIAŁANIE GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH I UŁATWIA PENETRACJĘ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH W GŁĄB SKÓRY. DOBÓR PEELINGU ZALEŻY OD RODZAJU NASZEJ SKÓRY.

 


MASAŻ KOSMETYCZNY


MASAŻ KOSMETYCZNY JEST STOSOWANY PRZEDE WSZYSTKIM W CELACH PROFILAKTYCZNO-PIELĘGNACYJNYCH. ZABIEG TEN WPŁYWA NA POPRAWĘ ELASTYCZNOŚCI SKÓRY I JEJ UKRWIENIA ORAZ WZMOCNIA NAPIĘCIE MIĘŚNI TWARZY. W DUŻEJ MIERZE ZAPOBIEGA POWSTAWANIU ZMARSZCZEK. SKÓRA ZOSTAJE OCZYSZCZONA ZE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA, OTWARTE PORY ŁATWIEJ USUWAJĄZUŻYTE PRODUKTY PRZEMIANY MATERII. SKÓRA ZOSTAJE OBUDZONA I OŻYWIONA PRZEZ KREW I LIMFĘ.

 


MASKA


MASECZKI SĄ NIEZBĘDNE DO KOMPLEKSOWEJ PIELĘGNACJI TWARZY. SĄ BOGATSZE OD KREMÓW, DZIAŁAJĄ SZYBCIEJ I CO NAJWAŻNIEJSZE – PRZYNOSZĄWIDOCZNE REZULTATY. ZAWIERAJĄ BARDZO SILNE SUBSTANCJE AKTYWNE, TAKIE JAK: KARITÉ, KWAS HIALURONOWY, OLEJKI Z NASION ZBÓŻ, WITAMINY I INNE MINERAŁY. DZIĘKI DZIAŁANIU NATURALNYCH SUBSTANCJI WNIKAJĄ GŁĘBOKO W SKÓRĘ, ODŻYWIAJĄ JĄ I PRZYWRACAJĄ JEJ SPRĘŻYSTOŚĆ. WYBÓR ODPOWIEDNIEJ MASECZKI POWINIEN BYĆ DOKONYWANY PO OCENIENIU TYPU CERY ORAZ STANU SKÓRY. ISTNIEJE WIELE TYPÓW MASECZEK: NAWILŻAJĄCE, OCZYSZCZAJĄCE, ODŻYWCZE, WYGŁADZAJĄCE, UELASTYCZNIAJĄCE ITP.

 


 JOGA TWARZY


JOGA TWARZY TO ZBIÓR ĆWICZEŃ, KTÓRE PRZY REGULARNYMSTOSOWANIU ZAPOBIEGAJĄPOWSTAWANIU ZMARSZCZEK, PRZYWRACAJĄ JĘDRNOŚĆSKÓRZE, WYGŁADZAJĄ JĄ, ROZJAŚNIAJĄ, A TYM SAMYM ODMŁADZAJĄ. CODZIENNE WYKONANIE SERII ĆWICZEŃ PRZYNIESIE EFEKTY ZBLIŻONE DO TYCH, KTÓRE UZYSKUJE SIĘ PO WSTRZYKNIĘCIU BOTOKSU. W TWARZY ZNAJDUJE SIĘ 50 MIĘŚNI, KTÓRE PO WYĆWICZENIU NABIERAJĄ OBJĘTOŚCI I MOCNIEJ SIĘ NAPINAJĄ. JOGA TWARZY POMAGA POPRAWIĆKRĄŻENIE KRWI, ODŻYWIĆSKÓRĘ, ZLIKWIDOWAĆ WORKI I CIENIE POD OCZAMI, ĆWICZENIA RÓWNIEŻ ODPRĘŻAJĄ I POPRAWIAJĄ SAMOPOCZUCIE. PIERWSZE EFEKTY STOSOWANIA JOGI TWARZY MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ JUŻ PO 2–3 TYGODNIACH CODZIENNYCH ĆWICZEŃ. PRAKTYKOWAĆ MOŻNA WSZĘDZIE: W DOMU, NA SPACERZE CZY PODCZAS PRZERWY W PRACY.

 


MANICURE CREAMY


MANICURE CREAMY TO NATURALNA METODA PIELĘGNACJI PAZNOKCI BEZ INWAZYJNEJ INGERENCJI. PEELING CUKROWY DŁONI, KĄPIEL W NAPARZE ZIOŁOWYM I MANICURE KREOLSKI POŁĄCZONY Z MASAŻEM PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ Z UŻYCIEM ODŻYWCZYCH OLEJÓW DAJE NATYCHMIASTOWY EFEKT, KTÓREGO DODATKOWYM SKUTKIEM JEST REGENERACJA PAZNOKCI I ZAPOBIEGANIE ICH ŁAMLIWOŚCI.

X