Kosmetyki dla Ciebie
Wianek - Spin
Analizowanie wyników ankiety...
TWÓJ ŚWIEŻY KOSMETYK

SERUM DOSTOSOWANE DO CIEBIE

 

Znamy już indywidualne potrzeby Twojej skóry. Chcemy stworzyć dla Ciebie kosmetyk, który zaspokoi najbardziej wymagające oczekiwania. Na podstawie naszej wiedzy i doświadczeń wybrałyśmy dla Ciebie naturalne surowce pochodzące z najlepszych źródeł i połączyłyśmy je w serum idealnie dopasowane do Ciebie.

 

Najlepsze serum dla Ciebie zawiera między innymi: Olej Konopny, Olej z Czarnej Porzeczki, Olej Perilla oraz między innymi Ekstrakt z Solirodu Zielnego o działaniu nawilżającym poprzez stymulację wewnętrznych procesów wiązania wody oraz Bisabolol łagodzący podrażnienia.

Oleje Twojego
SERUM

Olej Konopny, niezwykle bogaty w kwas linolowy, lekki i odżywczy składnik, który pomaga również w regulacji poziomu sebum. Twoja skóra bardzo go potrzebuje!

Olej z Czarnej Porzeczki, uzupełni niedobory dobroczynnego kwasu gamma linolenowego o działaniu silnie przeciwzapalnym.

Olej Perilla, zawierający przeciwzapalną luteoilinę i kwas rozmarynowy oraz profil tłuszczowy pozytywnie wpływający na regulację poziomu sebum Twojej skóry.

Chcesz zachować link do Twojego wyniku?
Podaj adres email, a wyślemy Ci link!*
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem do mnie wyników ankiety potrzeb. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania informacji. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Creamy Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 
 
Nie zapomnij o
SERUM DLA CIEBIE
Witaj w Creamy.pl
X
X