Automasaż to jeden z kluczowych elementów filozofii Creamy. Powszechnie znane są dobroczynne efekty masażu ciała. Ma on wpływ na właściwe działanie układu krwionośnego, poprawia ukrwienie tkanek, przyspiesza ich regenerację, a także stymuluje działanie układu limfatycznego, zmniejszając obrzęki. Poprawnie i regularnie wykonywany automasaż twarzy daje podobne, korzystne efekty:

 

* poprawia ukrwienie,
* napina mięśnie i pozytywnie wpływa na podniesienie owalu twarzy,
* daje efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry,
* nadaje skórze promienny wygląd i blask,
* skutecznie eliminuje worki pod oczami i usuwa objawy zmęczenia,
* działa przeciwzmarszczkowo.

Automasaż wykonujemy same w domowym zaciszu. Zapewniamy sobie w ten sposób chwilę odprężenia i relaksu po całym dniu pracy, stresu i pośpiechu. Automasaż nosi cechy medytacji i ćwiczenia mindfulness. Pozwala określić cele naszej pielęgnacji, każe zastanowić się nad nakładanymi na twarz produktami, daje nam poczucie sprawczości, buduje wiarę w siebie i świadomość realnego wpływu na własny wygląd.

Kosmetyki idealne do masażu

Creamy oferuje całą gamę naturalnych kosmetyków na bazie olejów, które dzięki swoim wyjątkowym właściwościom oraz konsystencji doskonale nadają się do wykorzystania podczas automasażu wykonywanego w domu. Bardzo ważny jest dobór właściwego oleju, odpowiedniego do naszego rodzaju cery. Jeżeli nie jesteś pewna, jaki olej zastosować, wypełnij ankietę potrzeb lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, pisząc na adres: sklep@creamy.pl.

Zestaw do automasażu

MÓJ PODSTAWOWY MASAŻ TWARZY CREAMY

Czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia w masażu twarzy, opracowałyśmy autorską technikę automasażu – MÓJ MASAŻ CREAMY. Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie będziemy dzielić się z Wami tajnikami automasażu, wykonywanego na bazie olejowych kosmetyków Creamy oraz zasadami pielęgnacji twarzy ukierunkowanej na zachowanie zdrowego i pięknego wyglądu.

Ściągnij instrukcję w pdf.

Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie publikowane będą informacje o inicjatywach jakie będziemy podejmować, aby przekazać Wam tajniki automasażu według ścieżki Creamy.

Listę salonów, w których możesz cieszyć się masażem twarzy wykonywanym naturalnymi kosmetykami Creamy, znajdziesz TUTAJ.

Zestawy do automasażu

HEMP OIL SPA

HEMP OIL SPA

Zestaw do automasażu dla cery mieszanej i problematycznej HEMP OIL SPA
157,00 129,00
MORINGA OIL SPA

MORINGA OIL SPA

Zestaw do automasażu dla cery suchej i dojrzałej MORINGA OIL SPA
207,00 169,00
ALMOND OIL SPA

ALMOND OIL SPA

Zestaw do automasażu dla cery wrażliwej i normalnej ALMOND OIL SPA
157,00 129,00