Vogue Polska 09/2019

„Podczas zabiegu z wykorzystaniem olejów kosmetyczka Creamy mocno przesuwa kciukiem po czole: od linii włosów w kierunku brwi z powrotem […]. Udowodniono, że odpowiednio i regularnie masowane policzki po ośmiu tygodniach stają się pełniejsze, worki pod oczami mniejsze, co sprawia, że twarz wygląda młodziej przynajmniej o trzy lata.”

Joy 09/2018

Creamy w trendbooku 2018. „Crème de la Crème. Wizyta w salonie Creamy (Chmielna 6 w Warszawie) jest jak daleka podróż. Bo jak mówi założycielka, Polka o korzeniach karaibskich: >>to kwintesencja natury, nostalgia za Haiti i potrzeba piękna<<.”

Claudia 09/2018

„- Daj im szansę, a odzyskasz elastyczność skóry – przekonuje Zofia Pinchinat-Witucka, wielka entuzjastka olejów […]. Najpierw twarz oczyszczamy specjalnym olejkiem do mycia i spłukujemy wodą […]. Na umytą twarz nakładamy hydrolat lub tonik, a na koniec wklepujemy krem, np. z kroplą oleju, sam olej lub serum olejowe.”

Glamour 08/2018

„Liftingujący haitański masaż twarzy to intensywny masaż każdego, nawet najmniejszego mięśnia, począwszy od punktów spustowych. Ten autorski masaż oparty jest na stymulacji powięzi. Odpowiedni dotyk skraca je, napina lub luzuje. Efektem jest megazrelaksowana twarz.”

In Style 7&8/2018

„Przekraczając próg niewielkiego atelier Creamy, poczujesz się jak na Haiti. To właśnie z tego odległego zakątka świata pozyskiwane są drogocenne składniki, z których marka wyczarowuje produkcji do pielęgnacji. Jednym z nich jest serum do cery dojrzałej z olejem z opuncji, który ma właściwości przeciwstarzeniowe i działa regenerująco.”

Elle 7/2018

„Masaż twarzy, szyi i dekoltu olejem Creamy to tutejszy zabieg firmowy. Regularnie wykonywany, wspomaga walkę z grawitacją, poprawia owal twarzy i wygładza drobne zmarszczki. Jest relaksujący, że momentalnie zasypiam. A kiedy się budzę, nie ma śladu po obrzękach wokół oczu, a linia żuchwy jest mocno zarysowana.”