Kosmetyki dla Ciebie
MÓJ MASAŻ
 

 

NAUKA AUTOMASAŻU TWARZY W CREAMY

 

Powszechnie znane są dobroczynne efekty masażu ciała. Ma on wpływ na właściwe działanie układu krwionośnego, poprawia ukrwienie tkanek, przyspiesza ich regenerację, stymuluje działanie układu limfatycznego zmniejszając obrzęki. Podobne efekty daje automasaż twarzy. Poprawnie przeprowadzony sprawia, że skóra promienieje i nabiera blasku. Napina mięśnie, a tym samym pozytywnie wpływa na podniesienie owalu twarzy. Przy konsekwentnym stosowaniu daje efekt wygładzenia i ujędrnienia. Potrafi skutecznie wyeliminować worki pod oczami i objawy zmęczenia.

AUTOMASAŻ – TAJNIKI

Dziś wiele Pań jest świadomych, że dobór właściwego kosmetyku nie wystarczy i że niezależnie od ceny trzeba go wzmocnić właściwą aplikacją. Automasaż jest często impulsem do rzetelnego przyjrzenia się składowi stosowanego kosmetyku i jego właściwościom, ale też zachętą do zdobycia wiedzy na temat funkcjonowania skóry czy budowy układu mięśniowego twarzy. Wiedza o skutkach działania automasażu, jego wpływu na stymulację krążenia i wzmożenie przepływu limfy,  pozwala dowiedzieć się dlaczego w efekcie osiągamy lepsze nawilżenie naskórka, oczyszczenie, odżywienie komórek i nawet wyrównanie kolorytu.

Automasaż pozwala nam lepiej określić własne cele, uświadamia nam co nakładamy na twarz i po co, daje poczucie sprawczości budując naszą wiarę w siebie i świadomość realnego wpływ na własny wygląd. Nie do pominięcia jest efekt relaksu i odprężenia po całym dniu pracy, stresu i pośpiechu. Warto go połączyć z ćwiczeniem mindfulness, medytacją czy po prostu spotkaniem z samym sobą.

AUTORSKA ŚCIEŻKA

Wszystkie tę wątki są powodem, dla którego w Creamy chcemy propagować wiedzę o automasażu, chcemy uczyć dobrze go stosować i dostarczać właściwe kosmetyki wzmacniające jego dobroczynny efekt.

Dlatego Creamy oferuje całą gamę naturalnych produktów do oczyszczania, nawilżania i odżywiania skóry twarzy, które przeznaczone są do automasażu. Kosmetyki te, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, ale też strukturze powodują, że automasaż staje się łatwy, wyjątkowo skuteczny i przyjemny.

Na bazie naszego bogatego doświadczenia w prowadzeniu masaży twarzy, opracowałyśmy autorską ścieżkę automasażu, którą chcemy się z Wami podzielić i przekazać w Wasze ręce tajniki pielęgnacji twarzy ukierunkowane na zachowanie zdrowego i pięknego wyglądu.

Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie publikowane będą informacje o inicjatywach jakie będziemy podejmować, aby przekazać Wam tajniki automasażu według ścieżki Creamy.

Masażem twarzy na bazie kosmetyków naturalnych Creamy możecie się wciąż cieszyć w gabinetach partnerskich – LINK.

 

 

 

Witaj w Creamy.pl
X
X