Hasło „bestseller” dla wielu z Was brzmi banalnie, a nawet czysto komercyjnie. Jednak za tym krzykliwym wyrażeniem kryje się wiele szczerych emocji. Zwłaszcza dla młodej marki kosmetycznej, która dopiero wchodzi na rynek, a której pierwszy produkt zyskuje właśnie taki tytuł. Taki był rok 2016. A dzisiaj świętujemy 5-lecie naszej pierwszej receptury wyjątkową promocją. Chcesz wiedzieć więcej?

Haitańska pielęgnacja w Polsce

Nasz olejek do mycia twarzy MORINGA PURE, bazujący na oleju moringa prosto z Haiti, okazał się szybko tak zwanym „bestsellerem” – naszym premierowym produktem, który bez reszty zdobył serca naszych klientek i klientów. To był bardzo ważny komunikat dla nas – młodego Zespołu. Poczułyśmy, że właśnie oto zaczęła się budować relacja między nami, a tymi, którzy co wieczór by oczyścić buzię po całym dniu gonitwy lub zmyć senność z twarzy, sięgają po naszą buteleczkę wypełnioną cennymi olejami. To już nie chodziło o to, że kosmetyk został zauważony. Ważne było to, że między nami, a naszymi odbiorczyniami rozpoczął się dialog. „Bestseller” dla mnie oznacza nie tyle „najlepiej sprzedający się” produkt, ile raczej „najchętniej kupowany”. Zaczęłyśmy w Polsce zalążek haitańskiej pielęgnacji, którą rozwijamy od 5 lat uzupełniając naszą ofertę i poszerzając dostępność Creamy.

Olej moringa z Haiti to recepta na długowieczność

Pierwszy bestseller wyznacza dalszą drogę. Daje poczucie, że się jest na właściwej ścieżce i że udało się odpowiedzieć na jakąś istotną potrzebę drzemiącą na rynku. Haiti wkradło się na polskie salony wraz z Creamy. A olej moringa z drzewa długowieczności z tej wyspy stał się kluczowym surowcem wielu naszych produktów. Czy wiecie, że olej moringa:

  • znany był już 3000 lat temu i używany w medycynie ajurwedyjskiej?
  • zawiera bogactwo witaminy A i  dlatego działa przeciwzapalnie (niektóre badania wskazują, że przeciwnowotworowe), kojąco, antybakteryjnie, reguluje wzrost tkanki nabłonkowej, wspiera prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci
  • równocześnie zawiera duże pokłady witaminy E odpowiedzialnej za zwalczanie wolnych rodników, zwiększa barierę ochronną skóry i wpływa na szybszą jej regenerację
  • wspiera działanie produktów mocno nawilżających, gdyż zapobiega utracie wody z naskórka (tak, olej nawilża)
  • ma szerokie zastosowanie w produktach spożywczych – niestety my takich jeszcze nie oferujemy

Olejek do mycia i demakijażu MORINGA PURE ma 5 lat!

I tak MORINGA PURE – jak wiele naszych kosmetyków było pisanych pod nas same. Wszystkim nam marzył się produkt, który byłby dogłębnie oczyszczający, a nie pozostawiający na twarzy nieprzyjemnego efektu ściągnięcia. Chciałyśmy mieć też pewność, że nie trzeba będzie go zmywać dodatkowymi produktami jak żele czy toniki. Chciałyśmy, żeby wystarczyła do tego czysta woda. Na domiar wszystkiego nasz kosmetyk w jednym ruchu miał zmywać makijaż, nawet ten wodoodporny!

5 lat temu pojawił się na rynku, od 5 lat jest naszym bestsellerem i zachęca Was do korzystania też z innych produktów z naszej haitańskiej pielęgnacji.

Postanowiłyśmy tę 5 rocznicę stworzenia receptury olejku MORINGA PURE świętować i dlatego przez 6 najbliższych dni (do 27.07) dowolny kosmetyk Creamy kupicie aż z 30% zniżką na www.creamy.pl .  Tego jeszcze nie było. Więc ten tydzień niech będzie wyjątkowy świętem haitańskiej moringi dla Was i dla nas.

Serdecznie pozdrawiam.

Zofia Pinchinat-Witucka

Produkty wspomniane w artykule

Olejek myjący MORINGA PURE

Olejek myjący MORINGA PURE

Olejek do mycia twarzy i demakijażu MORINGA PURE 100ml

119,00
Olej MORINGA

Olej MORINGA

Wzmacniający, nieschnący, nierafinowany, tłoczony na zimno olej z nasion drzewa moringa, olej...

99,00
Krem MORE MORINGA

Krem MORE MORINGA

Mocno nawilżający krem do twarzy MORE MORINGA

99,00