witamina C

Witamina C to substancja, po którą zwykle sięgamy w momencie obniżonej odporności. Świetnie działa na organizm i przez wielu uważana jest za remedium na przeziębienie. Tymczasem jej działanie na skórę jest wciąż niedoceniane. Ta wyjątkowa witamina potrafi zdziałać cuda, jeśli dołączymy ją do codziennej pielęgnacji twarzy. Poznaj działanie witaminy C i sprawdź, jak korzystać z jej olejowej formy.

Witamina C – działanie na skórę

Witamina C od Creamy to surowiec w stabilnej, olejowej formie. Dzięki temu nie traci ona swoich właściwości, a równocześnie jest bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Jej działanie doceniają kobiety na całym świecie! Witamina C rozjaśnia cerę oraz ją rewitalizuje, a dodatkowo zdradza właściwości przeciwstarzeniowe – stymuluje syntezę kolagenu, dzięki czemu Twoja twarz będzie wyglądała młodo i świeżo. Dodatkowo może stanowić także naturalny filtr, chroniący przed promieniowaniem UVA i UVB. Po ten surowiec powinni sięgać posiadacze skóry:

  • dojrzałej i zniszczonej,
  • naczynkowej,
  • przebarwionej,
  • z niedoskonałościami.

Jeśli więc zależy Ci na uelastycznieniu cery, a równocześnie chcesz wyrównać jej koloryt i zniwelować niedoskonałości, kosmetyki z witaminą C są właśnie dla Ciebie! Koniecznie przeczytaj, jak dołączyć ten cenny surowiec do codziennej pielęgnacji twarzy.

Witamina C w stabilnej formie

Pierwszym sposobem na dołączenie witaminy C do codziennej pielęgnacji jest samodzielne łączenie jej z innymi kosmetykami. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz multifunkcjonalną witaminę C w stabilnej formie, która jest odporna na utlenianie, działanie światła i ciepła. Olejowa formuła daje Ci możliwość bezproblemowego łączenia witaminy C z innymi kosmetykami. Możesz dodać ją do porcji ulubionego kremu lub serum, którego używasz każdego dnia. Zalecane stężenie witaminy C to 2%, co oznacza, że na jedną porcję kosmetyku ( 2 g) wystarczy dodać jedną kroplę surowca.

Kosmetyki z witaminą C

Samodzielne dodawanie witaminy C do kosmetyków to nie jedyny sposób na dodanie jej do codziennej pielęgnacji. Jeśli nie chcesz samodzielnie dodawać tego surowca do kremów, serów czy maseczek, możesz skorzystać z gotowych produktów. Je również odnajdziesz w bogatej ofercie naszej marki. W zależności od rodzaju cery możemy polecić Ci:

  • olejowe serum Young Cacay z witaminą C – dedykowane cerze tłustej, mieszanej naczynkowej oraz dojrzałej,
  • olejowe serum Ageless Opuntia z witaminą C – do cery suchej, naczynkowej i dojrzałej,
  • olejowe serum Daily Care Sacha Inchi – idealne dla młodej skóry skłonnej do przetłuszczania,
  • olejowe serum Nourishing Marula – nawilżający zastrzyk dla młodej skóry,
  • olejowe serum Tamanu Smooth – przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.

Witamina C to prawdziwe turbodoładowanie dla Twoich kosmetyków. Dzięki niej możesz wspomóc działanie kremów, maseczek czy serów. Już dziś wypróbuj działanie witaminy C na własnej skórze. Wybierz olejową witaminę C w stabilnej formie i dodawaj ją do ulubionych kosmetyków lub postaw na gotowe produkty. Czekamy na Twoje zamówienie!