Gestem Creamy zapraszamy Cię do świata naturalnej pielęgnacji Creamy.
Gest Creamy jest synonimem naturalnej pielęgnacji, w której kropla oleju łączy się z kroplą wody roślinnej, tworząc delikatną emulsję. Subtelny ruch dłoni jednoczy cenne składniki, które zaczynają wzmacniać i uzupełniać swoje działanie. W efekcie powstaje lekka substancja, dająca naszej skórze to, czego ta najbardziej potrzebuje – naturalne oczyszczenie i odżywienie.
Gest Creamy aktywuje połączoną moc olejów i wody roślinnej. Podwójna siła naturalnych składników jest podstawą opracowanej przez nas ścieżki pielęgnacji.

 

Gest Creamy a oczyszczanie

Pierwszym etapem pielęgnacji jest oczyszczenie skóry twarzy. Olejek do mycia Creamy to naturalny, nierafinowany olej roślinny, wzbogacony delikatnym środkiem myjącym. Za pomocą gestu Creamy połącz olejek z wodą roślinną, uwalniając skórę twarzy od nadmiaru sebum, kurzu i zanieczyszczeń.

Gest Creamy a odżywianie

Ostatnim etapem pielęgnacji jest odżywienie skóry. W tym celu możemy zastosować naturalne, nierafinowane oleje z oferty Creamy, które stanowią cenne źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wybrany olej nakładamy na twarz, która wcześniej została zwilżona wodą roślinną. W ten sposób zaspokajamy najważniejsze potrzeby skóry, odżywiając ją i zapewniając młody wygląd oraz zdrowie.