Dołącz do społeczności Creamy!

W Creamy każdy kosmetyk tworzymy z myślą o Waszych potrzebach. Zależy nam aby to właśnie z Wami budować społeczność skupioną w okól naturalnej olejowej pielęgnacji oraz zgodną z ideą less waste.

Dlatego też stworzyłyśmy Creamy Club! Chcemy, abyście były na bieżąco z naszymi planami, a my chcemy być na bieżąco z Waszymi potrzebami. Liczymy na to, że już dziś dołączcie do Creamy Club. Piszcie do nas – dajcie znać co Wam się podoba, czego Wam brakuje, o czym marzycie… Każdy głos jest dla nas ważny, aby tworzyć markę, która będzie bliska Waszym sercom.

Ze swojej strony będziemy przybliżać Wam korzenie Creamy. Poznacie Zofię Pinchinat-Witucką – założycielkę Creamy – która raz na kwartał w ramach zaplanowanych spotkań on-line zabierze Was w egzotyczną podróż. Tajniki automasażu, live cooking i haitańskie potrawy, a może relaks przy magicznych gongach? To Wy będziecie decydować o temacie przewodnim spotkania. Pamiętajcie, ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Co miesiąc możecie także liczyć na osobisty newsletter od Zofii, który pozwoli Wam lepiej poznać Creamy oraz wartości na jakich jest budowane.

Jakie inne niespodzianki czekają na Was po zapisaniu się do Creamy Club?
• Otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy;
Jako pierwsza dowiesz się o nowościach, które będziesz mogła kupić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie;
Będziesz na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez Creamy oraz we współpracy z naszymi partnerami;
Będziesz mogła przetestować nasze nowości w atelier Creamy po wcześniejszym umówieniu się na konsultację (w zależności od sytuacji epidemiologicznej).

Nie możemy się doczekać, aż dołączysz do naszej społeczności! Zapisz się do Creamy Club już dziś.